صفحه اصلی کاغذ دیواری دکوروز > فروش کاغذ دیواری > فروش کاغذ دیواری به صورت حضوری و غیر حضوری در فروشگاه کاغذ دیواری – پخش و دریافت نمایندگی فروش کاغذ دیواری

فروش کاغذ دیواری به صورت حضوری و غیر حضوری در فروشگاه کاغذ دیواری – پخش و دریافت نمایندگی فروش کاغذ دیواری

پخش، نمایندگی و فروش کاغذ دیواری

کاغذ دیواری بی اغراق محبوب ترین کالای دکوراسیون داخلی است که خانه خیلی از ما را بسیار زیبا کرده است. از طرفی انتخاب کاغذ دیواری مناسب که زیبا باشد، با فضای دکوراسیون هماهنگ باشد و کیفیت مناسب را نیز داشته باشد، سخت و زمان بر است. خانواده ها برای خرید کاغذ دیواری مناسب در اینترنت سرچ می کنند، به مراکز فروش کاغذ دیواری می روند و آلبوم های کاغذ دیواری مختلف را تماشا می کنند.

فروش کاغذ دیواری به صورت حضوری و غیرحضوری انجام می شود. با اینکه مشاهده نمونه های کاغذ دیواری از نزدیک کمک زیادی به انتخاب می کند، خیلی افراد از شهرهای مختلف امکان خرید حضوری کاغذ دیواری مورد نظرشان را ندارند. به همین دلیل کاغذ دیواری را از روی عکس آن انتخاب کرده و سفارش می دهند.

فروش کاغذ دیواری به صورت حضوری

بهترین راه خرید کاغذ دیواری برای مشتری به صورت حضوری است. به همین دلیل همه فروشندگان کاغذ دیواری در یک Show room یا فروشگاه، نمونه کالای خود را که همان آلبوم کاغذ دیواری است به نمایش می گذارند. کسانی که نمونه عکس های کاغذ دیواری را مشاهده کرده اند یا اجرای آن را در منازل دوستان و آشنایان خود دیده اند، به فروشگاه کاغذ دیواری مراجعه کرده و نمونه آلبوم های کاغذ دیواری را می بینند. سپس طرح کاغذ دیواری مورد علاقه خود را انتخاب می کنند. فروش کاغذ دیواری از نزدیک کمک می کند تا نه تنها رنگ و طرح، بلکه جنس کاغذ دیواری را از نزدیک ببینید و بشناسید و انتخاب بهتری داشته باشید.

نمایندگی کاغذ دیواری, نمایندگی فروش کاغذ دیواری, فروشگاه کاغذ دیواری, فروش کاغذ دیواری, شرکت پخش کاغذ دیواری, پخش کاغذ دیواری, آلبوم کاغذ دیواری | %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%da%a9%d8%a7%d8%ba%d8%b0-%d8%af%db%8c%d9%88%d8%a7%d8%b1%db%8c | کاغذ دیواری دکوروز

نمایندگی کاغذ دیواری, نمایندگی فروش کاغذ دیواری, فروشگاه کاغذ دیواری, فروش کاغذ دیواری, شرکت پخش کاغذ دیواری, پخش کاغذ دیواری, آلبوم کاغذ دیواری | %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%da%a9%d8%a7%d8%ba%d8%b0-%d8%af%db%8c%d9%88%d8%a7%d8%b1%db%8c | کاغذ دیواری دکوروز

کاغذ دیواری کالایی است که در انبار نگهداری می شود و صرفا نمونه آلبوم های آن به عنوان کاتالوگ کار در فروشگاه یا Show room وجود دارد. به همین دلیل در زمان فروش کاغذ دیواری، فروشنده کالا را به شما تحویل نمی دهد. بلکه باید با توافق شما زمانی برای تحویل کاغذ دیواری و احتمالا نصب کاغذ دیواری مشخص شود. تمام یا بیشتر مبلغ، هنگام فروش دریافت شده و باقی آن هنگام تحویل کالا دریافت می شود.

فروش کاغذ دیواری از طریق نماینده های فروش در شهرهای مختلف

شرکت های پخش کاغذ دیواری که عمدتا در تهران مستقر هستند، از تمام آلبوم های خود به شهرهای مختلف نمایندگی فروش می دهند. این نماینده ها آلبوم های کاغذ دیواری را تهیه کرده و به مشتری نشان می دهند. هنگام فروش کاغذ دیواری، افراد از روی آلبوم، نمونه کاغذ دیواری خود را انتخاب کرده و سفارش می دهند. نماینده فروش، کاغذ دیواری مورد نظر را از شرکت پخش تهیه کرده و به خریدار کاغذ دیواری تحویل می دهد. به همین دلیل فروش و تحویل کاغذ دیواری در شهرهایی به جز تهران بیشتر زمان می برد. اگر در شهری به غیر از تهران زندگی می کنید و قصد خرید کاغذ دیواری را دارید، دو هفته قبل از زمان نصب، برای تهیه کاغذ دیواری اقدام کنید. فراموش نکنید که انتخاب کاغذ دیواری نیز فرآیند زمانبری است.

فروش کاغذ دیواری به صورت غیرحضوری

با اینکه فروش کاغذ دیواری به صورت حضوری گزینه بهتری برای مشتری است، بسیاری اوقات افراد کاغذ دیواری مورد علاقه خود را از روی یک نمونه عکس در اینترنت یا شبکه های اجتماعی دیده و انتخاب کرده و آن کاغذ دیواری در آلبوم هایی که در شهر آنها ارائه می شود، وجود ندارد. در این صورت کاغذ دیواری به صورت تلفنی سفارش داده می شود. شرکت های فروش کاغذ دیواری مانند شرکت آرکس، سفارش های زیادی از کاغذ دیواری به صورت تلفنی دریافت کرده و فروش غیرحضوری را برای آسایش مشتری فراهم کرده اند. در این روش، مشتری کد مربوطه کاغذ دیواری و نام آلبومی را که کاغذ دیواری در آن قرار دارد، اعلام کرده و پس از پرداخت مبلغ، کاغذ دیواری خود را که توسط باربری ارسال می شود، دریافت می کند. ارسال کاغذ دیواری توسط باربری برای اکثر شهرها 1 روز و برای بعضی شهرها حداکثر 2 روز طول می کشد. به همین دلیل اگر قصد سفارش کاغذ دیواری به صورت غیرحضوری را دارید، زمان ارسال رول های کاغذ دیواری را در نظر بگیرید.

فروشگاه کاغذ دیواری

همانطور که گفته شد، فروشگاه کاغذ دیواری یا Show room جایی است که افراد می توانند آلبوم های کاغذ دیواری را دیده و طرح مورد علاقه خود را انتخاب کنند. در هر فروشگاه می توانید حداقل 20 آلبوم کاغذ دیواری را مشاهده کنید. ولی برای آنکه در انتخاب طرح کاغذ دیواری دچار سردرگمی نشوید، بهتر است بیشتر از 4 یا 5 آلبوم را نبینید. یکی از خدماتی که در فروشگاه های کاغذ دیواری ارائه می شود، مشاوره دکوراسیون و انتخاب کاغذدیواری است. البته همه فروشنده های کاغذ دیواری طراح داخلی نیستند، ولی به هر حال به دلیل پروژه های کاغذ دیواری زیادی که اجرا کرده اند، شناخت کاملی از اجرای هر طرح کاغذ دیواری دارند. فروشنده کاغذ دیواری همچنین باید درباره کیفیت کاغذ دیواری و مشخصات مختلف آن اطلاعات کافی به خریداران بدهد. البته شرکت آرکس، همیشه با یک طراح دکوراسیون داخلی در فروشگاه کاغذ دیواری به خریداران مشاوره می دهد.

نمایندگی کاغذ دیواری, نمایندگی فروش کاغذ دیواری, فروشگاه کاغذ دیواری, فروش کاغذ دیواری, شرکت پخش کاغذ دیواری, پخش کاغذ دیواری, آلبوم کاغذ دیواری | %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%da%a9%d8%a7%d8%ba%d8%b0-%d8%af%db%8c%d9%88%d8%a7%d8%b1%db%8c | کاغذ دیواری دکوروز

پخش کاغذ دیواری و دریافت نمایندگی فروش کاغذ دیواری

اگر صاحب یک فروشگاه یا شرکت دکوراسیون هستید و می خواهید چند آلبوم کاغذ دیواری تهیه کرده و در پروژه های خود از آن استفاده کنید یا نمونه کاغذ دیواری های آنرا به فروش برسانید، باید از شرکت های پخش کاغذ دیواری نمایندگی یا عاملیت فروش بگیرید. اخذ عاملیت فروش کاغذ دیواری بسیار ساده و سریع است و با تهیه آلبوم های کاغذ دیواری مورد نظر شما انجام می شود. بسیاری از شرکت های پخش کاغذ دیواری شرایط خاصی برای دادن نمایندگی فروش یا نمایندگی انحصاری دارند که باید از هر کدام جداگانه سوال کنید.

قیمت پخش کاغذ دیواری برای نماینده ها و عاملین فروش کمتر است که برای هر آلبوم کاغذ دیواری باید جداگانه سوال شود. رول های کاغذ دیواری از طریق باربری به دست نمایندگان فروش می رسد. به همین دلیل زمان ارسال کاغذ دیواری را در نظر گرفته و به مشتری اطلاع دهید. معمولا هر شهر تعدادی نصاب حرفه ای کاغذ دیواری دارد که با فروشگاه های کاغذ دیواری در آن شهر همکاری دارند. به همین دلیل در هیچ کجا نگرانی بابت نصب کاغذ دیواری وجود ندارد.

در مقاله های “خرید کاغذ دیواری”، “انتخاب کاغذ دیواری”، “قیمت کاغذ دیواری” و “کاغذ دیواری باکیفیت” می توانید سایر اطلاعات مورد نیاز برای انتخاب و خرید کاغذ دیواری را دریافت کنید.

منبع: arovaco.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Powered by Decorooz.com