صفحه اصلی کاغذ دیواری دکوروز > خدمات کاغذ دیواری > چرا کاغذ دیواری از نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی بهتر است؟!

چرا کاغذ دیواری از نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی بهتر است؟!

دلیل برتری کاغذ دیواری نسبت به رنگ و نقاشی ساختمان چیست؟؟

به چند دلیل میتوان گفت که کاغذ دیواری از رنگ و نقاشی بهتر است!

1: قیمت : برای مثال شما اگر بخواهید یک خانه ی 100 متری را که در آن دو خواب وجود دارد را نقاشی کنید .چیزی حدود 1.500.000 تومان باید پرداخت کنید که این فقط شامل رنگ کردن دیوارها و سقف میباشد و اگر ساختمان گچ بری هم داشته باشد برای مثال فقط دو ردیف گچ بری چیزی حدود 250.000 تومان به مبلغ اضافه میشود و این مبلغ برای رنگ روغن معمولی میباشد و اگر بخواهید رنگهای مورد علاقه ی  خود را داشته باشید باز هم مبلغ اندکی افزایش خواهد داشت.چیزی در حدود 2.300.000تومان

اما اگر بخواهید آن را کاغذ کنید ! چیزی حدود 30 رول کاغذ دیواری نیاز دارید که قیمت کاغذ دیواریها متفاوت است .

اگر با قیمت معقول 30.000 الی 40.000 تومان به همراه نصب  که برای کاغذ دیواری مناسب است هزینه ی کاغذ دیواری بین 900.000 الی 1.200.000 تومان متغییر خواهد شد . پس متوجه میشوید که هزینه چندان تفاوتی نخواهد کرد .

*** البته قیمت های فوق تنها بازنشر داده شده است – برای اطلاع از قیمت کاغذ دیواری تماس بگیرید ***

2: تنوع: رنگها به چند دسته ی پلاستیک –روغنی –اکریلیک – پلی استر و چند نمونه ی دیگر تقسیم بندی میشود که برای درآوردن طرحهای دلخواه میتوان آنها را به چند ده طرح کلی درآورد,که در اکثر طرحها و ساختمانها بیش از چند طرح و رنگ استفاده نمیشود.

اما تنوع کاغذ دیواری بعد از چند دهه تکرار امروزه به جایی رسیده که سالیانه شاهد ورود چندین آلبوم جدید از شرکتها با تنوع چند هزار در آلبومهای جدید هستیم.

یا این تنوع با تنوع چند ده طرحی رنگ قابل قیاص است؟

3: سرعت: امروزه در قرنی که به آن قرن اتم گفته میشود و مردم با فست فود خود را سیر میکنند و مردم حتی برای درست کردن غذا و یا استراحت و تفریح وقت کافی ندارند !!!

آیا میتوان گفت که یک خانه با اثاث را حدود 3 هفته یا بیشتر نایلون پیچ کرد و منتظر ماند که نقاشان عزیز تا چند روز دیگر کار دارند و میخواهند در و دیوار را رنگ کنند؟

اما کاغذ دیواری کردن  همچین خانه ای در حدود 10 ساعت کار دارد و اگر آن را با رنگ مقایسه کنیم چیزی حدود 2% زمان رنگ را به خود اختصاص میدهد.که این تفاوت زمان هم بسیار شگرف و باور نکردنیست.

4: نداشتن ریخت و پاش: برای رنگ نیاز است که فرشها و مبلها جمع شده و تمام قابهای عکس واثاثه ی دیگر در نقطه ای جمع آوری شود و روری  آنها را نایلون  کشید.

ریختن رنگها به تمام نقاط خانه به همراه گرد و خاک هنگام سمباده زنی باعث میشود که تمام اثاثه و لوازم بعد از کار گرد گیری و دستمال کشی شود.

وسایل نقاش از قبیل حلبهای روغن و رنگ و تینر و نردبان های بلند و … که شما بهتر میدانید خانه ی شما را برای چند هفته به میدان جنگی تبدیل میکند که به آسایش و روان شما لطمه میزند .

بوی بد رنگ و تینر هم بر این جنگ نابرابر میافزاید تا شما را بعد از چند روز از پا درآورده و از کرده ی خویش پشیمان کند.

برای کاغذ دیواری کافیست که فرشها را به فاصله ی 1 متر از دیوارها تا کرده و منتظر شوید که دیوار کاغذ شود و بعد شما با یک تی کشیدن ساده میتوانید به راحتی لکه های احتمالی از چسب کاغذ دیواری را پاک کرده و فرش را تا کنید.

حتی میتوان در محل های خیلی شلوغ خانه که اثاثه ی فراوانی وجود دارد و جابه جایی  آنان مشکل است قدم به قدم و دیوار به دیوار این کارها را انجام داد که صاحب خانه با مشگل بزرگ جابه جایی وسایل مواجه نشود.

چسب بی بو و حلال با آب که به راحتی با آب حتی بعد از خشک شدن تمیز میشود  یکی از بزرگترین مزییت های کاغذ دیواریست.

همچنین ببینید!

روش های نگه داری از کاغذ دیواری چیست؟ (تمیز کردن – پاک کردن لکه و شستشو – ترمیم و کندن)

راه های نگهداری از کاغذ دیواری (تمیز کردن، شستن و ترمیم کردن) کاغذ دیواری که …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Powered by Decorooz.com